Joko?

Tammikuussa on ilmeisesti monella uusien Megane II:en luovutus.Joko on autoja alkanut tulla luovutukseen?
4632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oli luovutus heti 2.1.2004

Äänestä
  • Juu heti 2.1.2004 tuli uusi break kotiin. Vasta sisäänajo takana, mutta hienosti on kulkenut toistaiseksi.

    Äänestä

  • Keke kirjoitti:

    Juu heti 2.1.2004 tuli uusi break kotiin. Vasta sisäänajo takana, mutta hienosti on kulkenut toistaiseksi.

    Joo, Megane II Break Dci on ollu vähän aikaa. Juuri sisäänajo takana..

    Äänestä

Eilen tilasin ja kuunvaihteessa saan... aikasemminkin olisin saanu, mut on muita esteitä. Otin sedanin, mukavilla varusteilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Make kirjoitti:

Tammikuussa on ilmeisesti monella uusien Megane II:en luovutus.Joko on autoja alkanut tulla luovutukseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu