kylmää?

Helmi-maaliskuun vaihteessa? Apua eikö siellä paista aurinko? Kertokaa jotka on viettäneet, hiihtoloman siellä.
3382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maalis- huhtikuussa Kyproksella on kevät, ei hirveän lämmin, mutta vihreää on. Ei ehkä ihan rantaloma, mutta uima-altaalla tarkenee. Aktiivilomaksi hyvä ajankohta.

Äänestä

Oltiin viime pääsiäisenä Aiya Napassa ja oli kylmää vielä sillonki. Pikkusen vajaa 20. Harmitti kun tuli suomeen, että täällä oli lämpimämpää.

Äänestä

Viime keväänä ilmat lämpenivät vasta huhtikuussa.
Varaudu kylmäänkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyproksella kirjoitti:

Helmi-maaliskuun vaihteessa? Apua eikö siellä paista aurinko? Kertokaa jotka on viettäneet, hiihtoloman siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu