Kannattaisiko...??

Kun oon yhteen jätkään,ja en oo varma tietääks se
ees mun nimee,niin oisko järkee ostaa kaulakoru
jossa on kirjaimin mun oma nimi???
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei

Äänestä

ei mitään järkee! Sano nimes sille suoraan!!

Äänestä

ei todellakaan! naurettavinta mitä tiedän! kyll
se sun nimen sais selville jostai jos se haluais!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Help us!!! kirjoitti:

Kun oon yhteen jätkään,ja en oo varma tietääks se
ees mun nimee,niin oisko järkee ostaa kaulakoru
jossa on kirjaimin mun oma nimi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu