Hei!Odotan ekoja lapsiani (tyttö poika) ja olen pohtinut nimiä. Koska he ovat puoliksi afroamerikkalaisia, en tahtoisi suomalaisia nimiä (enkä afrikkalaisia), mutta en myöskään mitään isabella, michael tyyppisiä jenkkinimiä. Vaan sellaisia, jotka sopisivat tummille kikkarapäilleni. Persoonallisia. Jos jollakin on tietoa nettisaiteista, joilla afroamerikkalaisia nimiä, niin pistätkö linkkiä.
kikkarapäät
7
837
Vastaukset
- äiti81
...hyviä uistimia.. http://www.roysbait-tackle.com/lures/skitter_walk_lg.jpg tälläsen mä vielä ostan tullee kiiskiä joesta nii että tukka polähtää vaa ja vene keikahtaa ainaki 6 kertaa ympäri ku tullee nii paljo sitä kallaa xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD !
- eevi
...saako tulla mukaan kalalle?
- äiti75
http://www.kabalarians.com/
sieltä browse by alpha, saat kirjaimen mukaan nimiä
tai browse by type, sieltä löydät mm.afro-amerikkalaisia nimiä - gdf
nimet on afrikkalaisia nimiä. Afrikan nimiä ne antavat lapsilleen.
- Valona
Hinku ja Vinku, iloiset possut, jalassa vaaleanpunaiset tossut
- Dale_Therian
https://lapsennimi.com/amerikkalaiset-nimet/
En tiedä tuleeko myöhässä mut tuolta kannattaa katsoa- Anonyymi
iha vaa 14 vuotta myöhässä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39916Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad35661- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26588- 25565
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17553Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17523