XP asennus ongelma

Onko windows xp asennukseen jotain yleissalasanaa? XP:n asennus kysyy järjestelmänvalvojan salasanaa vaikka sellaista ei ole laitettu koska ei ole xp:tä vielä asennettu.
5637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nyt naurata!

Äänestä
  • taisit lähtee suorittamaan vääriäohjeita asennuksen alkajaisiksi. Rauhallisesti noudatat annettuja ohjeita, niin kyllä se siitä.

    Äänestä

  • räplääjä kirjoitti:

    taisit lähtee suorittamaan vääriäohjeita asennuksen alkajaisiksi. Rauhallisesti noudatat annettuja ohjeita, niin kyllä se siitä.

    Itse kun asensin uuteen kannettavaan ton windows XP:n ei meinannut onnistua, mato ehti tunkeutua ennenkuin ehin ees mitään suojaa rakentaan. Ja toi mato juuri aiheutti ettei toi windowsin lataaminen tahtonut onnistua.

    Äänestä

Sehän kysyy minkä salasanan SINÄ haluat laittaa järjestelmän valvojan salasanaksesi.

Äänestä

Xp ei toimi jos et oo 30 vrk:n kuluessa rekisteröinyt sitä.
Voiko siittä johtua kenties,tarkista..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joopa kirjoitti:

Onko windows xp asennukseen jotain yleissalasanaa? XP:n asennus kysyy järjestelmänvalvojan salasanaa vaikka sellaista ei ole laitettu koska ei ole xp:tä vielä asennettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu