Kertokaahan kokemuksia La Gomerasta. Olen äijän kanssa lähdössä vkolla 13 reissuun ja mieli tekisi mennä ko. saarelle.Jos jollain tietoa,let me know..
La Gomera
tintsu
5491
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Oon kirjoitellut tuonne aiemmin juttua Gomerasta. Lueskelehan nuita aikaisempia kirjoituksia. Kuviakin olisi tarjolla. En oo saanut niitä vielä internettiin, mutta jos kiinnostaa voin lähettää emailitse !
Laitatko mulle kuvia tulemaan ?
No sehän olisi kivaa jos laittaisit niitä valokuvia!En vielä ehtinyt lukea sun tarinoita,mutta yritän ne etsiä. Paljon kiitoksia(noin sata kiloa) jo etukäteen fotoista!
[email protected]
Laitoin tuleen ekat kuvat. Lähetän lisää...pienennän kuitenkin niitten kokoa hieman, ettei spostisi kaadu. On ne ihan hyviä kuvia ja saari on upeeee.
Kiitokset kuvista! Nyt olen varma että tonne mä haluun.Eilen viimeksi äijän kanssa käytiin keskustelua matkakohteen suhteen, mutta nyt en enää anna vaihtoehtoja..
Gomera, here we come!
:)