mikä vikana

mikä vialla kun sivuja aukeilee koko ajan? menee hermot!
4407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sun koneelle on pesiytynyt jokin ohjelma minkä saat pois ad-awarella tai spybotilla

Äänestä

Tuo on perusominaisuus Windowsin Internet Explorer 6:ssa. Sitä kai käytät? (Miksi?)

Kohta joku neuvoo XXXVIII kerran kuinka ehkä voit helpottaa hermoillekäypää tilannettasi, mutta kuten sanoin, kyse kuitenkin on ominaisuudesta eikä viasta.

Äänestä

joo kiitosta vaan tiedoista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pete kirjoitti:

mikä vialla kun sivuja aukeilee koko ajan? menee hermot!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu