kamera

en saa webbi kameraa asennettua kun asennus levy hurahtaa kerran ja sen jälkeen täydellinen pimeys.missä mahtaa ola vikaa?
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeile aja setup.exe siitä CDltä, tai mene webkameran valmistajan sivuille ja lataa sieltä ajuripaketti koneelle ja sieltä asenna.

Äänestä
  • Kaverilla on Logitech ja WinXP home OEM, sen kone ei suostunut asentaa CD'ltä ja CD'n setup'in ajaminen ei myöskään auttanut. Websivuilta ajuripaketti sitten kovalevylle ja sieltä asennus niin meni OK.

    Äänestä

  • aja kirjoitti:

    Kaverilla on Logitech ja WinXP home OEM, sen kone ei suostunut asentaa CD'ltä ja CD'n setup'in ajaminen ei myöskään auttanut. Websivuilta ajuripaketti sitten kovalevylle ja sieltä asennus niin meni OK.

    kiitos.Nyt pelaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mp1 kirjoitti:

en saa webbi kameraa asennettua kun asennus levy hurahtaa kerran ja sen jälkeen täydellinen pimeys.missä mahtaa ola vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu