Törkyperjantai

Lähti
lomamatkalla
olleen
siivoojarouvan
kanssa
hotellihuoneeseen
kesken
tanssin.
Todella
siivotonta!
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pohjanoteeraus!

Äänestä
  • minusta tämä runo oli kuin suoraan elävästä elämästä,
    moni tietysti noteeraa pohjalla, ikävä kyllä

    Äänestä

  • mikko kirjoitti:

    minusta tämä runo oli kuin suoraan elävästä elämästä,
    moni tietysti noteeraa pohjalla, ikävä kyllä

    ..ettei vain olisi vielä kuudennen käskyn rikkomisesta kysymys..?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herodes kirjoitti:

Lähti
lomamatkalla
olleen
siivoojarouvan
kanssa
hotellihuoneeseen
kesken
tanssin.
Todella
siivotonta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu