Prossujäähdytin

Mikä oli se hiljainen prossujäähdytin mikä maksaa noin 20 egee?
5932
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Silent Breeze-II 462 varmaan tarkoitit? Mainitsemassasi hintaluokassa (~20€) varmaan hiljaisin vaihtoehto..

Äänestä
  • Miten vanha siili irtoaa, XP 3000 prossu itselläni. Tarviiko asennuksessa tahnoja ?

    Äänestä

Mull olis tollanen Gladiatech SilentBreez 462 II ylimääräisenä.
Käynyt n2h. koneessa. Jos kiinnostaa
laita meili os. niin vastailen siihen
Tää on Espoos. olisko 15€ hyvä hinta?

Äänestä
  • Sory...meni jo tilaukseen. Kiinnostaisi tietää miksi ei ole enää koneessasi?
    Saat varmasti sillä hintaa kaupaksi muualle.

    Äänestä

ja jopa ilmainen vaihtoehto olisi satama-allas 3m syvyydessä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jopo kirjoitti:

Mikä oli se hiljainen prossujäähdytin mikä maksaa noin 20 egee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu