miten valokuvia...?

Niin, kun esim. tuolla sipsisimissä on kilpailuja, joihin lähetetään kuvia simssistä, niin alkoi tässä mietityttää että miten ne kuvat saa tavallaan "pois" pelistä? Kyllä mä osaan kuvia ottaa, mutta voiko niitä käsitellä muutenkin kuin vain pelin ollessa käynnissä...?
Kiitoksia etukäteen^^
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kansiossa the sims
siellä on kansiot userdata-userdata8
esim userdata tarkoittaa naapurustoa1
ja userdata2 tarkoittaa naapurustoa2.
eli jos olet ottanut kuvia naapurustossa 1
niin menet kansioon userdata ja klikkaat sieltä photo album. siellä ne on.
toivottavasti oli apua

Äänestä
  • Kyllä oli apua, ja paljon. *kiittää ja painuu katselemaan kuvia*
    :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pieni ja tyhmä. kirjoitti:

Niin, kun esim. tuolla sipsisimissä on kilpailuja, joihin lähetetään kuvia simssistä, niin alkoi tässä mietityttää että miten ne kuvat saa tavallaan "pois" pelistä? Kyllä mä osaan kuvia ottaa, mutta voiko niitä käsitellä muutenkin kuin vain pelin ollessa käynnissä...?
Kiitoksia etukäteen^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu