Romania, tulevaisuuden paikka

Kertokaa mitä luulette sieltä saavanne, mielikuvia..... Itse useamman kerran siellä olen matkustellut. Suurimmaksi osaksi ihan positiivisiä kokemuksia.
2383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Elokuuussa sinne lähdössä js Neptuniin menossa.Odotamme tietenkin edullisia ostoksia,hyviä rantoja,aurinkoa ja tutkimusmatka läheiseen Constantan kaupunkiin myös suunnitelmissa.

Äänestä

elokuussa siellä saattaa olla jo hyvin ahdasta, paikalliset ovat lomalla silloin. rannat ovat hyviä.. itsestä paras on hotelli cocorin kohdalla suunnilleen.. mangaliassa kannattaa käydä myös..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neptun kirjoitti:

Kertokaa mitä luulette sieltä saavanne, mielikuvia..... Itse useamman kerran siellä olen matkustellut. Suurimmaksi osaksi ihan positiivisiä kokemuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu