Tyttöystävä tilasi acn liittymän joskus marraskuussa ja joulun alla tuli kirje, jossa kerrottiin, että kortti tulee postissa laskun kanssa 3-4 viikon kuluttua. Ei ole korttia näkynyt ja aikaa on kulunut kirjeestä jo täydet 4 viikkoa. Onko edustajilla parempaa tietoa, että milloin se kortti tosiasiassa tulee? Onko yrityksen toiminta muutenkin yhtä tehokasta?
milloin kortti
tulee
4498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tässä sitä ollaan. Mites jos se kortti sieltä joskus tulee ja tarvitset asiakaspalvelua myöhemmin!! Palvelu on mitä on ja ei ole edustaja liikettäkään auttamassa. Kaikella on hintansa, ilmaista palvelua ei ole olemassa
Kuten olette täälläkin huomanneet on ACN saanut suomalaiset liikkeelle. 120 000 liittymää solmittiin kahdessa kuukaudessa joten ACN asiakaspalvelu kuormittui ja numeronsiirtosopimuksissa on täten viivästytty paljon. ACN asetti tavoitteekseen saada kesään mennessä 50 000 asikasta joten aika hyvin pyyhkii. Korttinne tulee ajallaan ja sitten saatte nauttia edullisista puheluista.
Kiitos edustaja. Kyllä helpottikin tuo tieto, että kyllä se kortti tulee ajallaan. Mutta kun näyttää ettei kortti prkl tule ajallaan! Miksi acn ilmoittaa kortin tulevan 3-4 viikon aikana, mutta korttia ei kuulu eikä näy?
Ruotsissakin niin tehokasta, että ruotsin acn ihan kuralla ja vain ajankysymys että poistuu markkinoilta!