golf farmari

mulla on golf -01 farmari ja kysyn mistäpäin menee pissapojanletku takalasille ?taitaa vuotaa jostain.
2593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja onko matkalla jatkoja/haaroja?

Äänestä
  • Säiliön vieres eka liitos oiskohan ollu vasen taka lampun luona joka on aika yleinen irtoomaan, huomaat kun otat sen verhous luukun auki niin märkää.. Voi laittaa vaik pikiksen kanssa kii tai nippusiteellä.Sit taka luukun verhoilun takaa löytyy moottorin läpi menevä ja oli siel vissii yks viel´.Huomaa kun luukku auki ja joku painamaa viikseä vähäks aikaa niin loriseeluukun sisältä.Suutin on perseeseen suunniteltu se on reikä kohti taivaan kantta eli jäätyy pitäis olla luukun ylä reunas eikä näin niiku nyt. Ota suutin irti ekaks vetämällä ja kokeilu jos tulee niin suutin tukos.Vähä huono puhdistettava menee aika tehokkaasti umpee.Liottaa voi kokeilla jossain litkus jos ei puhaltamalla aukene. Uus suutin makso jotain yli 7eeroo useimmiten hylly tavaraa vw liikkeessä.Nii ja yks liitos on katto verhoilun taka osassa vasemmal muistaakseni,näin ainaki töpö peräises mallis. Muistathan ensin kuunnella pyöriikö moottori ja säiliö ei jäässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jykä kirjoitti:

mulla on golf -01 farmari ja kysyn mistäpäin menee pissapojanletku takalasille ?taitaa vuotaa jostain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu