Mukava peli-ilta

maybe

-Niina hei, tulisitteks te meille Maken kanssa illemmalla? Jonna kysyi blondilta, ja todella kauniilta Niinalta.
-Suostuttelen Maken, Niina vastasi, ja riensi maksamaan ostoksensa. Kello oli jo 18.00, tytöt olivat vaateostoksilla. Jonna riensi kotiinsa, poikaystävänsä Antin luo, ja kertoi tälle että Make ja Niina tulisivat. Antti töllötti vain tv:tä, ja nyökkäsi. Niina meni kylpyhuoneeseen. Kun hän kääntyi, hänen pillunsa litistyi jalkojen väliin, ja se tuntui hyvältä. Hän nipisteli ja kosketteli nännejään, leikitellen ajatuksella, että Niina koskisi niihin. Hän puki ylleen kylvyn jälkeen ihanan mustan vartaloon sulautuvan korsetin, tiukat farkut, ja college-paidan. Hän marssi olohuoneeseen, missä pelilauta oli jo valmiina. Hän istuutui Maken ja Antin keskelle, ja pyysi Makea nostamaan ensimmäisen kortin.
-"Suutele kielari valitsemasi henkilön kanssa." No tietysti Niina. Make ja Niina suutelivat pitkään, heitä täytyi toppuutella. Molemmat pariskunnat olivat kiihottuneita toisistaan, Jonna keskeytti hiljaisuuden.
-Meil ois nyt saunavuoro. Saunomaan, eikös? Kait me voidaan toistemme seurassa olla alasti, Jonna heitti leppoisasti. Kaikki keräsivät kamansa, ja tallustelivat saunalle. Make oli ensimmäisenä saunassa, sitten Jonna, Niina ja Antti. Jonna näki, kuinka Maken kalu kohosi pystyyn, ja kuinka Make nolona yritti salata sen. Make lähti jäähylle, niin lähti kyllä Jonnakin. Jonna kietaisi pyyhkeen päälleen, ja nappasi siiderin ja istuutui penkille. Make istahti hänen viereensä, ja hän näki, kuinka Maken kalu tykytti pystyssä. Häntä alkoi panettaa, ja hän kuin ihmeenkaupalla heitti pyyhkeensä pois, samoin Make.
-Aaaaaaaaaaaaaah, olen halunnut panna sua jo pitkään, uikutti Make. Jonna suuteli vain Makea kiihkeämmin, ja tunsi jo kostuvansa. Hän heittäyty polvilleen tuolille, naama ja rinnat seinää vasten. Make työntyi ensin hitaasti ja syvälle sisään, ja alkoi leikitellä Jonnan pillulla.
-Aaaah, mä en kestä, Jonna huudahti hiljaa. Make alkoi työnnellä nopeammin, ja alkoi itsekkin huohottaa. Kesken kaiken Antti tuli punaisena saunasta Niina kannoillaan, ja kun he huomasivat Maken ja Jonnan, he suuttuivat, mutta toisaalta kiihottuivat. Antti otti Niinan lanteilta kiinni, ja paiskasi tämän minun viereeni seinää vasten, survaisi itsensä Niinan sisään. Niina parkaisi lujaa, ja Make ja Antti nyökyttelivät toisilleen. He työntyivät sisäämme, ja panivat välillä erilailla. Minä aloin hiplata Niinaa. Niina voihkaisi, kun työnsin sormeni sen pilluun. Näin kuinka Make runkkasi Antin kalua, ja Antti meinasi laueta, samalla kun runkkasi Maken kalua. Sitten se tapahtui. Antti ja Make vetäisivät meidät altaaseen, ja olimme kimpassa altaassa.
Make nousi istumaan altaan reunalle, minä aloin imeä tämän kalua, ja leikitellä sillä. Antti työntyi takaa sisääni, samalla kun Niina voihki, sitä, miten Antti hiplasi tämän nännejä. Lähes kaikki laukesimme samaan aikaan, vain Niina tyydyttyi viimeisenä. Hipsimme suihkuun, ja vietimme mukavan yön...

1

8748

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      ..Aika ankee..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 157
      3971
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      92
      3352
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      99
      2730
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      283
      2558
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2306
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      144
      2036
    7. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      6
      1654
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      1049
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1028
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      899
    Aihe