Mukava peli-ilta

maybe

-Niina hei, tulisitteks te meille Maken kanssa illemmalla? Jonna kysyi blondilta, ja todella kauniilta Niinalta.
-Suostuttelen Maken, Niina vastasi, ja riensi maksamaan ostoksensa. Kello oli jo 18.00, tytöt olivat vaateostoksilla. Jonna riensi kotiinsa, poikaystävänsä Antin luo, ja kertoi tälle että Make ja Niina tulisivat. Antti töllötti vain tv:tä, ja nyökkäsi. Niina meni kylpyhuoneeseen. Kun hän kääntyi, hänen pillunsa litistyi jalkojen väliin, ja se tuntui hyvältä. Hän nipisteli ja kosketteli nännejään, leikitellen ajatuksella, että Niina koskisi niihin. Hän puki ylleen kylvyn jälkeen ihanan mustan vartaloon sulautuvan korsetin, tiukat farkut, ja college-paidan. Hän marssi olohuoneeseen, missä pelilauta oli jo valmiina. Hän istuutui Maken ja Antin keskelle, ja pyysi Makea nostamaan ensimmäisen kortin.
-"Suutele kielari valitsemasi henkilön kanssa." No tietysti Niina. Make ja Niina suutelivat pitkään, heitä täytyi toppuutella. Molemmat pariskunnat olivat kiihottuneita toisistaan, Jonna keskeytti hiljaisuuden.
-Meil ois nyt saunavuoro. Saunomaan, eikös? Kait me voidaan toistemme seurassa olla alasti, Jonna heitti leppoisasti. Kaikki keräsivät kamansa, ja tallustelivat saunalle. Make oli ensimmäisenä saunassa, sitten Jonna, Niina ja Antti. Jonna näki, kuinka Maken kalu kohosi pystyyn, ja kuinka Make nolona yritti salata sen. Make lähti jäähylle, niin lähti kyllä Jonnakin. Jonna kietaisi pyyhkeen päälleen, ja nappasi siiderin ja istuutui penkille. Make istahti hänen viereensä, ja hän näki, kuinka Maken kalu tykytti pystyssä. Häntä alkoi panettaa, ja hän kuin ihmeenkaupalla heitti pyyhkeensä pois, samoin Make.
-Aaaaaaaaaaaaaah, olen halunnut panna sua jo pitkään, uikutti Make. Jonna suuteli vain Makea kiihkeämmin, ja tunsi jo kostuvansa. Hän heittäyty polvilleen tuolille, naama ja rinnat seinää vasten. Make työntyi ensin hitaasti ja syvälle sisään, ja alkoi leikitellä Jonnan pillulla.
-Aaaah, mä en kestä, Jonna huudahti hiljaa. Make alkoi työnnellä nopeammin, ja alkoi itsekkin huohottaa. Kesken kaiken Antti tuli punaisena saunasta Niina kannoillaan, ja kun he huomasivat Maken ja Jonnan, he suuttuivat, mutta toisaalta kiihottuivat. Antti otti Niinan lanteilta kiinni, ja paiskasi tämän minun viereeni seinää vasten, survaisi itsensä Niinan sisään. Niina parkaisi lujaa, ja Make ja Antti nyökyttelivät toisilleen. He työntyivät sisäämme, ja panivat välillä erilailla. Minä aloin hiplata Niinaa. Niina voihkaisi, kun työnsin sormeni sen pilluun. Näin kuinka Make runkkasi Antin kalua, ja Antti meinasi laueta, samalla kun runkkasi Maken kalua. Sitten se tapahtui. Antti ja Make vetäisivät meidät altaaseen, ja olimme kimpassa altaassa.
Make nousi istumaan altaan reunalle, minä aloin imeä tämän kalua, ja leikitellä sillä. Antti työntyi takaa sisääni, samalla kun Niina voihki, sitä, miten Antti hiplasi tämän nännejä. Lähes kaikki laukesimme samaan aikaan, vain Niina tyydyttyi viimeisenä. Hipsimme suihkuun, ja vietimme mukavan yön...

1

9076

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      ..Aika ankee..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      707
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      600
    6. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    7. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      183
      514
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    Aihe