Suomiservit

Kertogaa pliits jotain HYVIÄ suomalaisia servejä... ei mitää p*skoja DNA servui...
11431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

eka käytät jonku changhaikanan nimee ja sit ku huomaat et se tyyppi kyllästy ni rupeet mua feikkaa vitun runkku saatana

Äänestä
  • kyl mä hei... mulla on vaan niin vitun tylsää ja sä oot vaan nii peelo jätkä, nii sen takia sulle vaan vittuilen...

    peelo...

    Äänestä

  • lammas#3243-987 kirjoitti:

    kyl mä hei... mulla on vaan niin vitun tylsää ja sä oot vaan nii peelo jätkä, nii sen takia sulle vaan vittuilen...

    peelo...

    tulin vaa kattoo et ootko laittanu vittuilujas taas.

    näköjään päivystät tääl ja painelet päivitä nappii

    muuten.. sä voit olla kans lammas nimee käyttävä mut sit sun piti tänne eksyy

    Äänestä

Niin saiskos niitä servejä... Ja sori mutta olen käyttänyt nimimerkkiä jo n. vuoden,.,,,, Toisaalla tosin,,,

Äänestä
  • käytä ohjelmaa nimeltä the all seeing eye ni löytyy mukavasti niit servui. voi rajoittaa hakua sen verran et löytää pelkkii suomalaisii. en nyt keksiny linkkii laittaa mistä voit lataa sen

    Äänestä

  • lammas (se toinen) kirjoitti:

    käytä ohjelmaa nimeltä the all seeing eye ni löytyy mukavasti niit servui. voi rajoittaa hakua sen verran et löytää pelkkii suomalaisii. en nyt keksiny linkkii laittaa mistä voit lataa sen

    updsoft.com

    Äänestä

esim:troopers hall,pelit surffi netin servut, auria pelikaista,peliplaneetta ja .....

Äänestä
  • IP nummeron,,, Helpottaisi asiaa erittäin paljon. Kiitos jo etukäteen.

    Äänestä

  • lammas kirjoitti:

    IP nummeron,,, Helpottaisi asiaa erittäin paljon. Kiitos jo etukäteen.

    80.239.224.5:27200 toi on pille servu!! enmuista onko hyvä??194.29.194.63:27016 toi c-d key servu ajojahti!!194.29.194.55:27019 samaa ajojahtia mutt eri servu kuiteski c-d!!!!195.197.54.7:27015 toi on peliplaneetta servu!!! OLEHYVA!!!

    Äänestä

Mee www.pelit.surffi.net ja sieltä napsautat oikealla olevaa kohtaa "CsServerStatus" ja sieltä katsot kaikki surfinetin ip:t. helppoa. myös se steam ettii niitä servereitä.

Ps: kannattaa säätää nittä filttereitä ettei se eti mitaan miljoonaa servuu.

Äänestä

217.112.240.84:27015

SINNE JA SASSIIN!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lammas kirjoitti:

Kertogaa pliits jotain HYVIÄ suomalaisia servejä... ei mitää p*skoja DNA servui...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu