Minä olin lähdössä poikaystäväni Laurin kanssa
Kesämökillemme lappiin.
Juurin kun olimme saaneet tavaramme pakattua,
niin laurille tuli kiire.
Hän sanoi vaan -Palaan pian sitten mennään.
Pian hän tulikin jo takaisin ja matka alkoi.
Heti kuuman automatkan jälkeen menimme mökin uima-altaaseen..
Sen jälkeen päätimme mennä saunaan Lauri sanoi minulle -Tämä olisi oiva tilaisuus kokea se ensimmäisen kerran..
Minä lähdin hakemaan meille siideriä ja Lauri odotti saunassa.
Minä laskin siiderilasit pöydälle ja istuin Laurin syliin.
Yhtäkkiä Laurilla alkoi seisoa.. Minä kipusin hänen päälleen ja hän alkoi nuolla pilluani.
Hän veti minut makuulle..
Minä otin Laurin peniksestä kiinni ja aloin hellästi hieroa sitä..laitoin hänen peniksensä suuhuni ja aloin nuolla..Lauri hieroi rintojani.
Lauri halusi lisää mutta minä halusin lähteä jo suihkuun mutta Lauri ei päästänyt minustä irti.
Hän työnsi peniksensä minun pilluuni.
Me hieroimme toisiamme ja suutelimme kiihkeästi.
Olimme kumpikin hengästyneitä ja uuvuksissa.
Lopulta päätimme mennä pesu huoneen puolelle.
Antakaa kommentteja!
Saunan Lämmössä
SeXsy
5
14954
Vastaukset
- simo
laukesin näppikselle
- lauri
haluan sinua
- lol
lol...! wittu miten paska novelli!!
- Jack
Oletko varma että hän työnssi melansa pilluun?
xD
- turha satu
Vähänkö turha tarina..älä jatka missään tapauksessa!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353