Elikkäs, jotku muropakettien pelit vaatii tuon ohjelman, mutta ohjelman asennus ei onnistu. Onko vika mun mopo-koneessa vai olenko ihan väärää playeria yrittänyt asentaa? Pentium 2, muistia 64Mt, levynkoko 3.99Gt, käyttis 98se. Kiitän avustanne.
Quicktimeplayer....
Tyhmä(kö?) taas
2203
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei vika ole koneessasi!
Olethan huomannut laittaa pallukan käyttöjärjestelmäsi mukaiseen kohtaan ja valitse sitten kieleksi FINNISH, niin asentuu suomenkielisenä, Laita E-mail osoitteesi sekä Etu sekä sukunimesi (ei ole pakko laittaa omaa E-mail osoitettaan eikä omia nimeään, mutta jotain niihin on pakko kirjoittaa ja joku e-mail osoite antaa) ja niiden alapuolelle valitse FINLAND klikkaa sitten DOWNLOAD QUICK TIME ja odota tyynen rauhallisesti hetkinen niin lataus alkaa.
http://www.apple.com/quicktime/download/
En näemmä ole ennemmin laittanut mitään noihin nimi ja osoite juttuihin, siihen se varmaan on sitten tökännytkin. Nyt sitten onnistui, kiitos ohjeittesi!