Ruplalla on seuraavan kerran menoa 20.4.2001 jolloin siellä on panic -party... mutta, kertokaapas kaikki mitä mieltä olette siitä, että ruplalla ei saa enää tupakoida sisällä? Mun mielestä se on ihan paska juttu... Siitähän saattaa vielä tulla 0 promilleakin.. Luuleeko ne, et siellä käy sit joku?
0Äänestä
joku
hei se on ihan hyvä että siellä ruplalla ei saa polttaa.ite oon käynyt siellä pari kertaa ja silloin meinasin tukehtua siihen tupakan savuun sitä kun siellä oli ihan saatanasti.ei mulla sitä juomista vastaan kuitenkaan oo mitään.ite en kuitenkaan juo.ei kiinnosta.
0Äänestä
*suzuki-girl*
Toisaalta huono ku ei saa enää polttaa siellä ku koko aika tekis mieli tupakkaa eikä ulkonakaan saa käyä tupakalla...toisaalta hyvä ku siellä on ehkä lievästi helpompi hengittää tukehtumatta... sit jos siitä tulee nollapromille niinku nuokkarista nii siellä ei käy enää kukaan. sitä vartenhan ne alko pitää ruplalla bileitä että nuoriso ei paleltuis kännissä ulkona. jos ne laittaa sen nollapromilleks nii sit nuoret paleltuu kännissä ulkona! Missä koulussa oot?
0Äänestä
seppo
se on ihan paska paikka, jossa ei kukaan itseään kunnioittava nuori käy! en mene sinne saa siellä polttaa tai sitten ei. yks vitun hailee. hei ihmiset hankkikaa parempaa tekemistä tai siis parempi paikka edes ryypätä, niin ei siellä vitun lapsidiskossa tartte kenenkään rymytä..jätettäköön lapsille se mikä heille kuuluu!
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ruplalla on seuraavan kerran menoa 20.4.2001
jolloin siellä on panic -party... mutta,
kertokaapas kaikki mitä mieltä olette siitä, että
ruplalla ei saa enää tupakoida sisällä? Mun
mielestä se on ihan paska juttu... Siitähän
saattaa vielä tulla 0 promilleakin.. Luuleeko ne,
et siellä käy sit joku?
hei se on ihan hyvä että siellä ruplalla ei saa
polttaa.ite oon käynyt siellä pari kertaa ja
silloin meinasin tukehtua siihen tupakan savuun
sitä kun siellä oli ihan saatanasti.ei mulla sitä
juomista vastaan kuitenkaan oo mitään.ite en
kuitenkaan juo.ei kiinnosta.
Toisaalta huono ku ei saa enää polttaa siellä ku
koko aika tekis mieli tupakkaa eikä ulkonakaan
saa käyä tupakalla...toisaalta hyvä ku siellä on
ehkä lievästi helpompi hengittää tukehtumatta...
sit jos siitä tulee nollapromille niinku
nuokkarista nii siellä ei käy enää kukaan. sitä
vartenhan ne alko pitää ruplalla bileitä että
nuoriso ei paleltuis kännissä ulkona. jos ne
laittaa sen nollapromilleks nii sit nuoret
paleltuu kännissä ulkona! Missä koulussa oot?
se on ihan paska paikka, jossa ei kukaan itseään
kunnioittava nuori käy! en mene sinne saa siellä
polttaa tai sitten ei. yks vitun hailee.
hei ihmiset hankkikaa parempaa tekemistä tai siis
parempi paikka edes ryypätä, niin ei siellä vitun
lapsidiskossa tartte kenenkään
rymytä..jätettäköön lapsille se mikä heille
kuuluu!