HP 1100

Jouduin formatoimaan kovalevyn, mutta onneton hävitin jossain vaiheessa HP 1100 asennuslevykkeet. Mitäs voisi tehdä, että voisin asentaa tulostinohjelmat ja ajurit uudelleen. Pitääkö käydä HP-huollossa vai saako jostain muualta ladattua?
3244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Riittääkö pelkkien ajureiden asennus? Eikö tarvita jotain kirjoitinohjelmistoja vai tuleeko ne siinä samalla? En ole kovin vihkiytynyt näihin juttuihin - siksi kyselen.

    Äänestä

  • Tomppa kirjoitti:

    Riittääkö pelkkien ajureiden asennus? Eikö tarvita jotain kirjoitinohjelmistoja vai tuleeko ne siinä samalla? En ole kovin vihkiytynyt näihin juttuihin - siksi kyselen.

    ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomppa kirjoitti:

Jouduin formatoimaan kovalevyn, mutta onneton hävitin jossain vaiheessa HP 1100 asennuslevykkeet. Mitäs voisi tehdä, että voisin asentaa tulostinohjelmat ja ajurit uudelleen. Pitääkö käydä HP-huollossa vai saako jostain muualta ladattua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu