Mistä saa AIMBOTIT

mistäs ne saa kokeilisin Xiittejä botteja vastaan
131358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Niin ihan varmasti kokeilisit. Jos kerran aiot mennä pelleilemään, HANKI NE ITSE!

Äänestä
  • NIIN

    Äänestä

  • pelle89 kirjoitti:

    NIIN

    hahahahha vai xiitteja voi voi etkö muka osaa pelata

    Äänestä

niin varmaan. paskat mitään botteja vastaan. tollaset homot pitäs viedä saunan taakse ja ampua, minkä jälkeen ne tulisi hirttää palleistaan puuhun.

Äänestä
  • jos et osaa vastata

    Äänestä

  • säähän tiiät et mää oon homo koska sä oot nähny joten oot itte me nyy runkkaan sitä sun paneelias

    Äänestä

sanot vaa et bottei vastaan ja heti mennäänki johonki servuun sitä köyttelee ja ampuu kaikkii päähän. ja sit rävellät sillä nii paljon et tulee bannii ja sit teet oman servun ja säädät aimii nii et se ampuu omaan munaan ku ottaa pannuun ku ei pääse enää pelaa.

siis eli älä kysele tommosii ku nyt tiiät et sä et tuu saamaan vastausta.

Äänestä

Jos et ymmärrä googlea käyttää, niin ansaitsetkin nuo kaikki haukut.

Äänestä

Jos et ymmärrä googlea käyttää, niin ansaitsetkin nuo kaikki haukut.

Äänestä

VITTUUN NOI KAIKEN MAAILMAN BOTIT NE ON PERSEESTÄ!!!!!! MENEE HAUSKUUS PELATA NIILLÄ!!! elä etes harkitse käyttäväs..

Äänestä
  • Oletkos sinä se trollarishadow, vanha parta, vai joku uusi wannabe übertrolli. Täällä nimittäin liikuskeli joku heppu muistaakseni neljällä nimellä, joista yhdellä hän kertoi kuinka raskasta on olla sivarihomo, toisella haukkui tuota ekaa, kolmannella puolusti ekaa ja neljäs oli joku armeijakersantti tjsp.

    Niin, ja lopeta trollailu.

    Äänestä

ÄLÄ ihmeessä ees hanki koneelle mittään wh:ta tai aimbottia koska ne muuttelee sun näyttiksen asetuskia joka ei koskaan ole hyvä asia ja muutenkin cheathers SUCK ja syvältä :D

Äänestä
  • en hanki niitä xiitteja varten osaan pelata hyvin ilman niit kokeilisisin vaan. et minkä laisia ne oikein on en ymmärrä miks kaikki haukkuu heti jos kysyy jotain painukoot hevon vittuun täältä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelle89 kirjoitti:

mistäs ne saa kokeilisin Xiittejä botteja vastaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu