Viimeisessä Microbitissä oli testattu mistä saa parhaat paperikuvat digikuvista. Testasin voittajaa eli www.kuvalinja.net ja oli kyllä hyvä. Nopea toimitus ja hyvänlaatuiset kuvat.
Paras Digilabbis
Digimies
2579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oli se tosiaan yhteispisteissä paras.Kyllä IFI:kin kohtuudella pärjäsi, oli kai ihan palkintosijoilla.Parasta laatua teki Rajalacamera(=Colorkolmio), mutta pahin kompastukivi oli postikulut 5 euroa, muuten hinta kopioista samaa luokkaa.Yksi puute oli testissä, fotonetti puuttui, oli ollut kiva saada vinkkiä sen laadusta, hinnaltaanhan se on ehkä edullisin.
Onko muiden labrojen tuotoksissa sama ongelma kuin Ifillä, eli kuvan pinta on todella herkkä sormenjäljille. Siis kaikkiinhan kuviin niitä tulee, mutta Ifin kuvista niitä en ole saanut millään pois... Miksei tätä mainittu em. testissä???