206 uudet kaiuttimet

Idea olisi laittaa Pösö 206:seen uudet kaiuttimet eteen ja taakse kun nuo alkuperäiset on huonot. Oisko kellääm kokemuksia kuinka iso työ on asentaa ne alkuperäisten tilalle, meinaan että pitääkö purkaa puoli autoa että saa vaihdettua ne?

Onko tietoa millä valmistajalla olisi 206:seen mahuvat tuollaiset kaiuttimet?
1225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita osoitteeksi www.pioneer-eur.com ja valkkaa sieltä autoviihde ja sieltä kohta custom-fit speakers ja sitten select the right speacers for your car ja siitä sitten valkkaat pösön jne. Siitä selviää hiukka miten onvat kiinni ja mitä kaikkea löytyy tuolta mallilta. Ei pitäs pököttiinkään olla vaihea vaihtaa, jos on jo alkuperäiset paikoillaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marko kirjoitti:

Idea olisi laittaa Pösö 206:seen uudet kaiuttimet eteen ja taakse kun nuo alkuperäiset on huonot. Oisko kellääm kokemuksia kuinka iso työ on asentaa ne alkuperäisten tilalle, meinaan että pitääkö purkaa puoli autoa että saa vaihdettua ne?

Onko tietoa millä valmistajalla olisi 206:seen mahuvat tuollaiset kaiuttimet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu