HUONOT TOIMINTA-AJAT

miks nämä siemensin toiminta ajat voi olla näin huonot? mulla m55 ja käyttöohjeen mukaan toiminta-aika pitäis olla 60-250 tuntia, vaikka en puhuisi nin 2,5 päivää on maksimi...*tuttaa tämä
6679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aikani kypsyin tuohon ja vaihdoin viime viikolla takaisin Nokialaiseen. Ilmoitettu sama toiminta-aika kuin Siimensissä ja nyt on jo puheltu 4 päivää ja akussa puolet tolppia jäljellä... ei ihan c55 pystynyt tähän...

Äänestä
  • Vaihdoit mokiaan ja takuu lyheni puoleen . Mokialaista onkin silloin mukava ladata kun akku loppuu kesken päivän roikuta sitä sitten laturissa 5-6 tuntia.

    Äänestä

  • aii kirjoitti:

    Vaihdoit mokiaan ja takuu lyheni puoleen . Mokialaista onkin silloin mukava ladata kun akku loppuu kesken päivän roikuta sitä sitten laturissa 5-6 tuntia.

    Kun siitä ei lopu se akku kesken päivän dorka!!!

    Äänestä

  • mahdottomuus kirjoitti:

    Kun siitä ei lopu se akku kesken päivän dorka!!!

    Tietenkin se akku loppuu aina illalla nokialaisissa.

    Äänestä

Kyllähän se niin on, et teknisesti Nokia on vieläkin kehittyneempi...esim tuo toiminta-aika. Ja ei nokialaisissa 'laahaa' nuo valikot..saati tekstiviestien kirjoitus..viimeks ollees Siemens m55:s tulee 5 sekunnin viivellä kaikki. Syö miestä. Oli takuu mitä tahansa..päivitys ei auttanut. Minulla aikaisemmin olleisiin Nokialaisiin ei oo koskaan tarvinnut takuuaikana eikä sen jälkeen tehdä mitään...noin tiedoksi.

Äänestä

tää jannu yhtyyy edellisiin. täyttä rautaa. tyhmä ku on. pitäis vaihtaa takaisin ericssoniin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi kirjoitti:

miks nämä siemensin toiminta ajat voi olla näin huonot? mulla m55 ja käyttöohjeen mukaan toiminta-aika pitäis olla 60-250 tuntia, vaikka en puhuisi nin 2,5 päivää on maksimi...*tuttaa tämä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu