tv-kuva kannettavaan

mien saan läppärini toimimaan tv:nä? kuinka paljon vaatii tehoa prossulta? mitä maksaa?
4965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hankit siihen sopivan tv-kortin, vähintään p3 tai joku amd ois hyvä olla.

Äänestä
  • eli millainen se kortti on? tarkoitan onko se joku pcmia-kortti tms. tai sitten joku ulkoinen viritys? mitähän sellainen suurinpiirtein maksaa?

    Äänestä

  • tyttö kirjoitti:

    eli millainen se kortti on? tarkoitan onko se joku pcmia-kortti tms. tai sitten joku ulkoinen viritys? mitähän sellainen suurinpiirtein maksaa?

    jos sulla on usb siinä niin varmaan semmonen ois kätevä... ohessa linkki tv-korttien hintahaitariin http://www.mbnet.fi/hintaseuranta/alueet.asp?SubA=77&All=1

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

mien saan läppärini toimimaan tv:nä? kuinka paljon vaatii tehoa prossulta? mitä maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu