WILLE

oot oma kulta rakkahin, oot oma kulta ihanin, oot oma kulta läheisin, oot oma kulta suloisin.

Oot oma kulta ikävoinnin kohteeni,
oot oma kulta jokapäiväinen iloni.

Kiitos olemassa olostasi! Ja yritä parantua siitä kaameasta flunssasta!
1444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

muista, ettet niin helpolla minusta pääse eroon, odotan mailiasi;) *halaa*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


WILMA kirjoitti:

oot oma kulta rakkahin, oot oma kulta ihanin, oot oma kulta läheisin, oot oma kulta suloisin.

Oot oma kulta ikävoinnin kohteeni,
oot oma kulta jokapäiväinen iloni.

Kiitos olemassa olostasi! Ja yritä parantua siitä kaameasta flunssasta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu