Kysely:

Eli pieni kysely:

Minkä operaattorin liittymä sinulla on?
Liittymän hyvät ja huonot puolet?
:)
8531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

RL Aina Favorite, Dna Maraton, dna041 Plus, Saunis Tekstari ym. hyvin toimineet, laskut ollu oikein, kuuluvuus ok, palvelu pelannu ok. En keksi huonoja puolia, hyviä puolia just mainitsinkin ja kahdella ensinmainitulla voin soitella kiinteellä hinnalla ystäville, tutuille, omalle kullalle jne. Puhun paljon huom! Sauniksella sit tekstailen. Tolla Plussalla taasen halvat puhelut jos tarvii soitella lankaan. En vaihda noita mitään.

Lisäks täl hetkellä testimielessä koekäytössä on Go mobile (heh heh;).

Äänestä

Koska Soneralla laskut tulee ajallaan.Ei kuten Dna:lla miten sattuu 2-3 kk:n viiveellä,jopa 2 laskua samalle eräpv:lle.
SONERA pysyy,en vaihda enään mihinkään muuhun!!!!!!!

Äänestä
  • ja se on Sonera. melkein mikä muu tahansa on parempi.

    Äänestä

siis radiolinja on nyt mutta odottelen acn:ää.

Äänestä
  • Radiolinjalla on hinta-laatu suhde kohdillaan! Palvelut toimii, kuuluvuus huippuluokkaa, ruuhkaton asiakaspalvelu jne! Suosittelen kaikille. Jos haluatte rahoillenne vastinetta. Tuntuu kuin kotiin olis palannu hetkellisen dnalla ja soneralla käynnin jälkeen!! Ihan sydämessä sykähtää ku näkee että näytöllä lukee RADIOLINJA!!!

    Äänestä

  • Lasse kirjoitti:

    Radiolinjalla on hinta-laatu suhde kohdillaan! Palvelut toimii, kuuluvuus huippuluokkaa, ruuhkaton asiakaspalvelu jne! Suosittelen kaikille. Jos haluatte rahoillenne vastinetta. Tuntuu kuin kotiin olis palannu hetkellisen dnalla ja soneralla käynnin jälkeen!! Ihan sydämessä sykähtää ku näkee että näytöllä lukee RADIOLINJA!!!

    Radiolinja ollut vuodesta -95,(nyt myös Favorite-palvelu)eikä minulla ole ollut mitään syytä vaihtaa.Ihan pelkästä mielenkiinnosta olen kokeillut myös DNA:ta ja muinaista Teliaa.Olen samaa mieltä siitä,että hinta-laatusuhde on hyvä,enkä sen vuoksi tuijota pelkkiin minuuttihintoihin.Asiakaspalveluun olen ollut tyytyväinen ja laskut tulevat säännöllisesti.

    Äänestä

Homma pelittää, ei tarvii edes asiakaspalvelua kun ei ole mitään valitettavaa eikä vikoja, meinaan että niillä operaattoreilla pitää olla huippuhyvä asiakaspalvelu millä ei laitteet muuten toimi, minä sen takia olen Saunalahden asiakas kun en kerkeäisi asiakaspalveluun edes soitella. Saunalahdella on vielä huippuhyvä sivusto kännynkäyttäjilleen, sieltä hoituu ne asiat mitä pitääkin, laskuaan voi seurata minuutti minuutilta kuinka se pysyy ihailtavan pienenä vaikka soittelisi kuinka.

Äänestä

Hyvät puolet: Hyvät sivustot ja TIVKOR. Huonot: Asiakaspalvelussa ei koskaan vastata soitettaessa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hellu kirjoitti:

Eli pieni kysely:

Minkä operaattorin liittymä sinulla on?
Liittymän hyvät ja huonot puolet?
:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu