TAR paras shardi

Menkä vittuun sieltä andromedalta, se on joku paska RP shardi jos ei oo ees kunnon pvp systeemiä... kattoka tästä kunnon shard: www.thealterrealm.com
2454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kokeilin ja oli ihan surkee ei kannata mennä!!!!

Äänestä

oon pelannu TARissa 5 vuotta.. ja voin sanoa että se on paras shardi ikinä xD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teh leet pvper kirjoitti:

Menkä vittuun sieltä andromedalta, se on joku paska RP shardi jos ei oo ees kunnon pvp systeemiä... kattoka tästä kunnon shard: www.thealterrealm.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu