peleistä

voix joku sanoa että onko mun levyke entinen, kun mun pikkubroidi teki siihen pirsteen eli taitto sitä. saako niitä korjattua millään.
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...LIIIMALLA?
kamoon!
se levy on entine.
sorry

Äänestä
  • perkeles näin vähä aattelinkin mutta aattelin että jos kuitenkin kun peli makso 70 ecua

    Äänestä

AUTS!
AUTS!
ja vielä kerran:
AAAUUUTTTSS!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

voix joku sanoa että onko mun levyke entinen, kun mun pikkubroidi teki siihen pirsteen eli taitto sitä. saako niitä korjattua millään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu