Kypros/Limassol kesäkuun alku

eli millaista on Kyproksella ihan kesäkuun alussa? Kaikenlaisia tietoja kaivataan... :) onko muita lähtijöitä samaan aikaan??
2415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Me oltiin siellä kesäkuun alussa kaks viikkoo.Siellä oli ihanat rannat ja upeat ravintolat. Meijän hotelli sijaitsi Pafoksessa, Damonissa, mutta kävimme Limassolissa ja yövyimme muistini mukaan Amathus beachissa. Helpointa siellä on liikkua bussilla tai kävellen. Ihmiset siellä on TOSI ystävällisiä varsinkin suomalaisia kohtaan mikä teki matkastamme entistäkin viihtyisämmän. veden lämpötila oli n.20 astetta.
Tästä ei ollut paljoakaan apua mutta Kypros on unohtumaton paikka!

Äänestä
  • mä oon lähössä toukokuun 30. päivä pafokselle,
    minkälaista on? oisko kukaan lähös pafokselle
    sillo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkailija kirjoitti:

eli millaista on Kyproksella ihan kesäkuun alussa? Kaikenlaisia tietoja kaivataan... :) onko muita lähtijöitä samaan aikaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu