Finlux 32

Paljon kannattas maksaa käytetystä Finlux 32" telkkarista. Noin vuoden vanha, 50hz...malli muistaaksein 82F55.

Onko 500e liikaa ?
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

500 euroa on ihan sopiva vuoden vanhasta 50 HZ:in telkkarista. Upouudet maksavat halvimmillaan 700 euroa. Vähän Hertzejä ja vuoden vanha telkku pudottavat hintaa kummasti.

Äänestä
  • Sori mut upo uus Finlux(32") oli tän päivän lehdessä 599€. Eli toi 500€ on ihan likaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ostaja kirjoitti:

Paljon kannattas maksaa käytetystä Finlux 32" telkkarista. Noin vuoden vanha, 50hz...malli muistaaksein 82F55.

Onko 500e liikaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu