´Kos vai Karpathos?

Kos vai Karpathos? Vai kenties Rodos?
Tai joku ihan muu...?
Kreikan saaristo miellyttäisi Huhti-Toukokuussa lomalle mahdollisesti lähteviä...:)
Ideoita?
2527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

riipuu vähän mitä hakee.ja minkä ikäinen on.rhodos on biletys mesta.kossia voisin suositella.

Äänestä
  • molemmissa käyneenä minun mielestä ilman muuta kos!riippuu tietysti mitä sieltä hakee mutta kosilla löytyi tekemistä iästä riipumatta.oltiin viime heinäkuussa ja taas on matka varattuna 16.7 ja samaan paikkaan!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkalle.. kirjoitti:

Kos vai Karpathos? Vai kenties Rodos?
Tai joku ihan muu...?
Kreikan saaristo miellyttäisi Huhti-Toukokuussa lomalle mahdollisesti lähteviä...:)
Ideoita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu