Opera

Tulipa laitettua Opera koneelle yön tunteina ja yllätykseni aamulla,huomasin sen olevan englantia vaikka supisuomeksi piti olla.Voi olla että latailin enkku version oli vissiin sen verran silmät ristissä.Mutta asiaan,eli mitenpä nyt sen suomeksi saan.
2307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ota suomenkielinen versio netistä sillähän se korjaantuu sen kumemmin miettimättä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tupelo kirjoitti:

Tulipa laitettua Opera koneelle yön tunteina ja yllätykseni aamulla,huomasin sen olevan englantia vaikka supisuomeksi piti olla.Voi olla että latailin enkku version oli vissiin sen verran silmät ristissä.Mutta asiaan,eli mitenpä nyt sen suomeksi saan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu