Call of Dutyn kiikariongelma

Mistä johtuu, kun päivitin moninpelipuolen 1.2:een, niin Mossin-Nagantin kiikarin tähtäys heittää ihmeellisesti ? Kun aktivoi kiikarin käyttöön, niin ristikko on missä sattuu. Ongelmaa ei esiinny yksinpelissä.
1373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei se ole mikään ongelma.
Kun päivittää sen 1.2 niin se muuttaa esim. sen tähtäyksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomppa kirjoitti:

Mistä johtuu, kun päivitin moninpelipuolen 1.2:een, niin Mossin-Nagantin kiikarin tähtäys heittää ihmeellisesti ? Kun aktivoi kiikarin käyttöön, niin ristikko on missä sattuu. Ongelmaa ei esiinny yksinpelissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu