Honda Monkey

Minkä vuosimallin monkey kannattaa hankkia?
PERUSTELUT mukaan. :)

Kiits.
5527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

90 mallista alaspäin ne saa kulkemaan paremmin viritettynä.

Äänestä

Uudemmissa mankeissa on käsikytkin. En muista tarkkaan mistä lähin se on niissä ollut, mutta ainakin kaikki 90-luvun mallit sen omaavat.

Äänestä
  • tässä hyvä vm.älä osta monkeytä se on huono osta PV tai joku.......

    Äänestä

  • hyi kirjoitti:

    tässä hyvä vm.älä osta monkeytä se on huono osta PV tai joku.......

    Mahollisimman uus ni siinä on vähemmän vikaa...

    Äänestä

89-91 siinä on eniten tehoa ja 4 vaihdetta vanhemmissa on vähemmän tehoja uudemmissa on kanssa vahemmän


vm teho
-88 1.33kw
98-91 1.66 kw
92- 1.55kw

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apina kirjoitti:

Minkä vuosimallin monkey kannattaa hankkia?
PERUSTELUT mukaan. :)

Kiits.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu