Taas tuli kutsu vuosittaiselle käynnille työterveystarkastukseen. Vitutti hiukan keskeyttää työpäivä mokoman takia. Odottelin siis kutsua terveyskeskuksen aulassa, kunnes nimeni huudettiin ja aloin valua otille.
Piristyin hiukan huomatessani terkkarin olevan n. nelikymppinen, hoikka, hyvännäköinen nainen. Juteltiin ensin niitä näitä terkkarin kysellessä kaikkea terveyteen liittyvää. Olin huomaavinani jo tässä vaiheessa lievää eroottista väreilyä terkkarin katseessa.
Hänen katseessaan oli jotain maagista, joka sai minut hiukan pois tolaltani ja jotenkin hämillään tuntui hänkin olevan.
Verenpainetta mitatessaan hän työnsi "puolivahingossa" toisen rintansa kiinni käsivarteeni, mikä sai aikaan lievän punan hänen kauniissa kasvoissaan. Jo tässä vaiheessa tunsin siittimeni hikan värähtävän, ja suoraansanoen pelotti tilanne hiukan.
Tämän jälkeen oli kuulon tarkistuksen vuoro, ja siirryimme viereiseen asiaan tarkoitettuun pieneen huoneeseen. Hänen selittäessään huoneessa toimenpidettä katsoen samalla syvälle silmiini, kuin huumaantuneena, otin häntä kädestä ja vedin häntä syliini. Pulssini löi varmaan tuhatta pelätessäni hänen reaktioaan.
Näennäisesti ensin hiukan vastusteltuaan, hän alkoi huohottaa kiihkeästi korvaani, jonka jälkeen antauduimme kiihkeään suudelmaan. Hoitsu nousi sylistäni äkkiä sulkeakseen oven. Alapäätäni pakotti kuin tulessa ja pyörrytti. Ainoastaan unelmissa voi käydä näin, ajattelin.
Sanaakaan ei puhuttu. Ovelta tullessaan hän kävi kiihkeästi kiinni sepalukseeni, vapauttaen kivikovana sykkivän kaluni. Olin melkein pyörtyä onnen tunteesta. Hellästi silittäen, hitaasti hän liikutti esinahkaani edestakaisin.
Puhumatta sanaakaan, kuin yhteisestä käskystä, riisuuduimme nopeasti. Hänen vartalonsa, ottaen huomioon hänen ikäsä oli suorastaan jumalainen. Kiinteät suuret rinnat, kapea vyötärö ja ihanan pyöreä pieni peppu. Karvat hän oli ajellut ihanasti, jättäen vain pienen tupsun häpykummulleen.
Hän polvistui eteeni, ottaen halkeamaisillaan olevan miehuuteni syvälle suuhunsa. Tässä hommassa hän ei selvästikään ollut mikään amatööri, sillä ensimmäistä kertaa minulta kukaan ottaa suihin kaksikymmentäsenttistä munaani juurta myöden.
Minun oli pakko tempautua hänestä irti, sillä halusin pitkittää nautintoa mahdollisimman pitkään. Ohjasin unelmieni täyttymyksen istumaan tuolille ja levitin hänen hunajaiset säärensä sivulle olkapäitteni päälle, ollessani polvillani hänen edessään.
Nuolaisin ensin kielenkärjellä kevyesti naisen, lemmennesteitä pulppuavaa, ihanasti tuoksuvaa vulvaa. Hoitsu alkoi kiemurrella ja valittaa ääneenkuuluvasti työntäessäni hänen sisään ensin yhden sormen ja sitten toisen, samalla näykkiessäni ja nuollen hänen klitoristaan, joka oli jo turvonnut pienen terskan kokoiseksi.
Tyttö vispasi alapäätään, hokien jotain käsittämättömyyksiä, ollen täysin muissa maailmoissa. Tämä riitti minulle. Käänsin hänet nelinkontin eteeni ja työnsin lemmenvaltikkani kertatyönnöllä pohjaan ja aloin työstää ihanusta, kuin viimeistä päivää. Hoitsu oli täysin poissa tolaltaan, kun aloin kiihdyttää tahtia loppua kohden.
Juuri kun tunsin lastin olevan irtoamassa, alkoi nainen huutaa suoraa huutoa. Upotin kynteni naisen kupeisiin ja korahtelin kuin tulessa. Tyttö meni aivan hervottomaksi ja lysähti eteeni, sperman roiskutessa hänen sisäänsä.
Toivuttuani, pelästyin hiukan hänen maatessaan liikkumattomana edessäni. Tönäisin häntä hiukan ja huomasin hänen aukaisevan silmänsä. Kysyin, että mikä sinulle tuli? Nainen vastasi olleensa jo niinkauan ilman seksiä avioeronsa johdosta, että yksinkertaisesti pyörtyi nautinnosta.
Tämä toteamus kohotti mukavasti miehistä itsetuntoani.
Ps. Terveyteni todettiin olevan mainio "kaikinpuolin". Onneksi huone oli äänieristetty.
Arvatkaa muuten oliko "tarina faktaa vai fiktiota".
Työterveydenhoitajalla!
lurkki
6
16942
Vastaukset
- jeejee
...oli
- paskaa
Voi v. mitä skeidaa.
- millaista
Paskaa, nimittäin täyttä paskaa !!!!
- heh
Taidat käydä saman terkkarin vastaanotolla ku meikäkin.
- Mahe
Kerro ihmeessä oliko se totta!!! Uskaltaisinko minäkin joskus käydä kiinni hoitsuun? Entä jos saan raiskausssyytteen?
- pöh
untako näit ja laskit housuihis?? 20cm...heh.. olenko oikeassa et 12cm on lähempänä? Ja huom! ei oikein tunnu viisaalta toi pyörtymishomma...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011233Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 371609
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510