z 200

Onko kokemuksia akun kestosta ym...? Pitäis vaihtaa nokian 3510 i surisko pois ja merkki vaihtuu takuulla.
41380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakin viikon standby-tilassa toisen latauksen jälkeen. Tykkään justiin muodosta kun se muistuttaa luuria ja kuuluu hyvin. Ei ole pelkoa että näppäimet on unohtunut lukita, kun se on laukussa tai taskussa. Moni muu on innostunut tästä mallista. Mahtavia taustakuvia ja soittosignaaleja.

Äänestä
  • Miten kestää puhetta kun meikä vastaanottaa päivässä 20-80 min puheluita ? Tuo kuuluvuus on tietty tärkeä .

    Äänestä

  • olli kirjoitti:

    Miten kestää puhetta kun meikä vastaanottaa päivässä 20-80 min puheluita ? Tuo kuuluvuus on tietty tärkeä .

    Siihen en osaa vielä vastata kun en soittele paljon ja puhelin on ollut pari viikkoa.

    Äänestä

  • eräs kirjoitti:

    Siihen en osaa vielä vastata kun en soittele paljon ja puhelin on ollut pari viikkoa.

    Se kestää sen päivän jos puhuu paljon. Eli ihan perus setti pienelle puhelimelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olli kirjoitti:

Onko kokemuksia akun kestosta ym...? Pitäis vaihtaa nokian 3510 i surisko pois ja merkki vaihtuu takuulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu