Olin n.14 vuotias, mutta jo aika kehittyneen näköinen. Rintani oliva edustavat ja kiihotion usein, kun luokkani pojat silloin tällöin puristivat niitä.
Olin tietenkin "äkäinen". Eihän pikkukaupungin tyttö siihen aikaa voinut antaa poikien näpeltää itseään. Kotina sitten usein kaikenlaista kuvitellen, tyydytin itseni uneen.
Eräänä lauantaina, kun vanhempani eivät olleet kotona, laitoin parhaat asuni ylleni, tei upean meikin ja livahdin paikallisen urheuluseuran lavalle tansseihin.
Sain tanssia lähes kok illan, mutta erikoisesti minua kiinnosti eräs minua huomattavasti vanhempi poika, tai oikeastaan mies jo. Hän oli tumma, hiukan kiharahiuksinen. Hänen kasvonsa olivat sellaiset iloisen nauravaiset ja tanssinkin useita pelejä hänen kanssaan. Kun hän illan lopussa pyysi ulos kävelylle, en sanonut mitään, nyökkäsin vaan ja niin askeleemme vei lavaa ympäröivään metsään. Toisesta silmäkulmasta näin, että siellä oli muitakin seikkailijoita ja niin tulin itsekin rohkeammaksi.
Hetken kulutta hän sulki minut tuliseen suudelmaan ja alkoi hyvällä kehoani vaatteiden päältä. Kun hänen kätensä alkoivat menemään hameen alle ja osuivat sukan yläreunassa paljaalle iholleni, säpsähdin hieman. Olin kuitenkin niin huumassa, että pyöritin itseäni voimakkaasti häntä vasten ja kun pojan sormet lopulta hyväillen työntyivät vakooni huokaisiin himosta. Hän ei edes ottanut pikkareita pois jalastani, vaan siityen hiukan, hän otti kädestäni kiinni ja vei sen kullilleen, mikä minusta oli valtavasti paljon suurempi, kuin ne monet esineet mitä sinne olin itse usein onanoidessani vienyt.
Tunsin kosteuteni valuvan reittäni myöten ja työnsin alavartaloan voimakkaasti häntä vasten, kun kyrpä ensimmäisen kerran elämässäni tunkeutui pilluuni.
Se oli valtavan ihan tunne, värisin kiihkosta, enkä edes tajunnut pyytää häntä olemaan varoivainen. Siinä puuta vasten naimme kuin viimeistä päivää ja kun sain valtavan, minua tärisyttävän orgasmin, tunsin kun hän huokaisten vetäisi kalunsa ulos ja laski spermansa karvoilleni. Tunsin sen valuvan sukkieni päällä reittäni myöten, mutta en välittänyt. Olin vihdoinkin saanut sitä mistä olin unelmoinut.
Sen jälkeen hän lyhyesti kertoi olleensa vain käymätiellään siellä, enkä enää koskaan nähnyt sitä ensimmäistä sanjkariani, mutta tosin usein unelmoinut hänestä, nytkin, kun olen jo yli 50-kymppinen aikuisten lasten äiti.
Ihanaa muistella nuoruuttaa
Eka kerta ulkona
puuta vasten
2
5992
Vastaukset
- lisää
Minäkin menetin "sen" metsikössä tanssilavan luona 70-luvulla. Se oli ihanaa aikaa. Leikittiin salaa vähän vaikka missä. Ladot, uimakopit, vanhan Volgan takapenkki. Voi, että tuntui kivalta alkaa muistelemaan entisiä, kun luin kirjoituksesi... mutta "Aika entinen ei koskaan enää palaa..."
Hyvää jatkoa sinulle!- ---
niinpä nykyään saa olla huolissaan jos jonkinlaisista tappavista
taudeista jos ehkäisy unohtuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.2672461Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."762401- 1201578
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis481482Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj641377- 1331349
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711240Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.821039Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli731019Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki102999