haluun poikaystävän!

älä anna nimen häiritä.. se on vaan vitsi. eli oon 12v tyttö sotkamosta. jos oot noi 12-14 v poika ja sotkamon läheltä niin mailaa mulle!
tv. kaisa
[email protected]
8752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sama ongelma toisinpäin, vaikka olenkin kolme vuotta vanhempi poika Kuopiosta!

Äänestä


Mikä sun mailis oli?

Äänestä

  • flirtti-frodo kirjoitti:

    Näin se homma etenee. Heh.

    Äänestä

  • Telekkä kirjoitti:

    Näin se homma etenee. Heh.

    okei...

    Äänestä

Juo ES äänestä P.S pelaa CS!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flirtti-frodo kirjoitti:

älä anna nimen häiritä.. se on vaan vitsi. eli oon 12v tyttö sotkamosta. jos oot noi 12-14 v poika ja sotkamon läheltä niin mailaa mulle!
tv. kaisa
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu