Msn messenger...

Olenko käsittänyt ihan väärin vai voiko netistä saada joitakin "lisähienouksia" tähän ohjelmaan?
51169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Messengeriin on saatavana logi, ääni, skini, hymiö jne plugineja esim messenger olus plaikat

Äänestä
  • niitä saa mistä?

    Äänestä

On olemassa kaksi eri Messengeriä, tosin molemmat toimivat samalla tavoin , ainoana erona lienee, jotta MSN-messengerissä on enemmän hymiöitä.

Windows messenger 4.7-versio, joka kuuluu vakiona XP käyttöjärjestelmään.

MSN messenger 6.1-versio jonka saat täältä:
http://messenger.msn.fi/Default.aspx

Äänestä
  • minulla on jo versio 6.1

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mirka kirjoitti:

Olenko käsittänyt ihan väärin vai voiko netistä saada joitakin "lisähienouksia" tähän ohjelmaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu