Olin tansseissa eräällä lavalla savon maassa. Sain koko illan pyöriä kivan kaverin kanssa. Halusimme vähän huilata ja vetäydyimme salin peränurkan hämärään. Istuin kaverini syliin ja pian tunsin, kuinka takamusissani alkoi hänen seisova kalunsa tökkimään ylöspäin. Katselimme ympärillemme ja kun kukaan ei katsonut meihin päin, nostin vähän takamustani, että kaveri sai vehkeensä ulos sepaluksesta.
Sitten hän nosti hameeni sillai kivasti suojaksi ja veti pikkarin lahkeen sivuun. Minun märkä vakoni sai kyrvän sisäänsä. Se paikka ja kaikki ihmiset ympärillämme teki minut ihan villiksi. En kuitenkaan voínut huutaa kuin sissänpäin, mutta orgasmini oli valtava ja pian tunsin, kuinka hän ruiski spermansa sisääni. Istuin vielä hetken hänen yllään ja nousin nopeasti isten että hän sai taas kalunsa suojaan.
Menin alapää vuotava ja minusta tuntui, vielä sykkivänä naisten huoneeseen, missä vielä itseäni vähän hieroin, ennenkuin suoritin hyvän kuivaamisen. Märät pikkarit vielä käsilaukkuun ja ilman housuja jatkamaan tanssia.
Aamuyöstä sain vielä rakastella hänen kanssaan autossa, mutta se lavanainti oli jotain niin erikoista, että piti se tässä kertoa muillekin.
Onko muilla sellaisia "julkisen paikan panoja"?
Nain tanssisalin
2
8771
Vastaukset
- fgjhf
Todella hyvä juttu. vehje alkoi pullottaa housuissa.
- asunovaunussa
Olimme viikonloppuna kerran vaunuilemassa. Minä ja poikaystäväni sekä pari tyttöystävääni.
Itse olimme vaunun etuosassa. Häpeilemättä aloimme heti toimimaan, kun kuulimme tyttöjen nukkuvan vaunun toisessa päässä.
Poikakaverini työntyi minuun takaapäin. Se tuntui valtavan ihanalta, varsinkin kun tiesin samassa vaunussa olevan muitakin. Sain upean orkun ja nukahdimme pian.
Myöhemmin kesällä toinen tyttökavereistani kertoi minulle pikkuseivässä olleensa hereillä silloin ja nauttineen kuulemastaan. MInusta tuntui, että kostuin hetkessä. KIkatimme toistemme kanssa ja illalla kun olimmme kahden saunassa, tyydytimme toisemme saunan lauteilla. Raukeana ja tyydytettyinä menimme toisten seuraan ihan kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413878Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3513011Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt111915Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa91635Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41099- 71944
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874- 44784
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23781- 67769