Olkaa ihmiset tarkkoja pankkiasioiden kanssa, ottakaa selvää maksuista jne. Minua on huijattu ja uskon, että muitakin on huijattu. Kun aloin valittamaan asiasta, he pesivät kätensä siitä hyvässä hiljaisuudessa. Törkeää käytöstä ja ryöväystä.
pankki
4
1055
Vastaukset
- masa
joo..... meikä joutu kanssa pitään meteliä näistä palvelumaksuista... sainpas rahani takasi ... nyt pankinjohtaja pyytelee kirjeillä luokseen sopiakseen asian... ja en muuten mee! vaihdan pankin!
- Roope-Setä
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
- Icecube
Roope-Setä kirjoitti:
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
Oho kertoko isi ton sulle kun kävi pyyhkimässä?
- Killer11111
Roope-Setä kirjoitti:
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
just joo toi oli psinta mitä olen kuullut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,725044Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta
Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk403805Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699253388- 792391
- 241909
Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa
kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois3561601Tekeekö hän
Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.271581Laine voitti oikeudessa
Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?401542Puistotyöntekijät
Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔151485Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?
Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?341355