Olkaa ihmiset tarkkoja pankkiasioiden kanssa, ottakaa selvää maksuista jne. Minua on huijattu ja uskon, että muitakin on huijattu. Kun aloin valittamaan asiasta, he pesivät kätensä siitä hyvässä hiljaisuudessa. Törkeää käytöstä ja ryöväystä.
pankki
4
1050
Vastaukset
- masa
joo..... meikä joutu kanssa pitään meteliä näistä palvelumaksuista... sainpas rahani takasi ... nyt pankinjohtaja pyytelee kirjeillä luokseen sopiakseen asian... ja en muuten mee! vaihdan pankin!
- Roope-Setä
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
- Icecube
Roope-Setä kirjoitti:
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
Oho kertoko isi ton sulle kun kävi pyyhkimässä?
- Killer11111
Roope-Setä kirjoitti:
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
just joo toi oli psinta mitä olen kuullut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3736631Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta754263Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom443634Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole1223593Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1423565Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll953539Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2463510Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a133051Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1052794Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi372719