Olkaa ihmiset tarkkoja pankkiasioiden kanssa, ottakaa selvää maksuista jne. Minua on huijattu ja uskon, että muitakin on huijattu. Kun aloin valittamaan asiasta, he pesivät kätensä siitä hyvässä hiljaisuudessa. Törkeää käytöstä ja ryöväystä.
Vastaukset 4
- masa
joo..... meikä joutu kanssa pitään meteliä näistä palvelumaksuista... sainpas rahani takasi ... nyt pankinjohtaja pyytelee kirjeillä luokseen sopiakseen asian... ja en muuten mee! vaihdan pankin!
- Roope-Setä
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
- Icecube
Roope-Setä kirjoitti:
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
Oho kertoko isi ton sulle kun kävi pyyhkimässä?
- Killer11111
Roope-Setä kirjoitti:
Laittakaa Miisa ja masa ne pienet penninne sukanvarteen niin ei iso paha pankinjohtaja niitä teiltä ryöstä! Voi prkl mitä porua!!!!
just joo toi oli psinta mitä olen kuullut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138866
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?83718- 58676
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha83659Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55571Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26553Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?4523- 152471
Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41464- 42459