mitä mieltä??

mitä mieltä te ootte sellasesta tytöstä joka on 16v 158/43/A85,hoikka,punaset hiukset, siniset silmät, huuli koru, ei polta, ei juo, ystävällinen, kuuntelee muita, ja haluais et joku rakastas ees vähän??


tämä tyttö toivoo:luotettavaa jätkä kaveria ulkonäöllä ei väliä, sen pitäs osata kuunnella, ja välittää, muita rajotuksia ei sit ei ookkaan??


onko tämä kaikki ihan mahdotonta??


no kirjotelkaapa vastauksia risuja/ruusuja??
111633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

hyvältä toi ainakin mun mielestä kuulostaa!! nam nam ;D

Äänestä

sähän kuulostat hyvält haluaisin tutustuu suhun paremmin

Äänestä
  • jos vaikka kirjottelet mulle meiliä?? [email protected]



    pidähhän yhteyttä!!

    Äänestä

Muuten kuulostaa todella ihanalta ;)
...mutta ota toi saatanan huulikoru pois!
Sitten voisinkin rakastaa sinua.

Äänestä
  • hei kuule kaikki on tähän mennessä viel sanonu et se on ihan älyttömän hienon näkönen... sun pitäs nähä ennen kuin voit tuomita ketää esim ulkonäön perusteella??

    Äänestä

  • mansikka88 ;D kirjoitti:

    hei kuule kaikki on tähän mennessä viel sanonu et se on ihan älyttömän hienon näkönen... sun pitäs nähä ennen kuin voit tuomita ketää esim ulkonäön perusteella??

    Se on ällöttävä! Lävistys! Hyi helvetti! Näin kerran yhdellä tytöllä ja tuli paha olo!
    Lävistykset on sairaita! Paitsi tietenkin korvat.

    Äänestä

Lähetä viestiä minulle vaikkapa emailiini [email protected] mä voin ehkä auttaakkin sua.. olen kanssa luotettava ja kaikkee.. uskalsin vastasta kun sanoit että ulkönäöl ei ole merkitystä...

Äänestä
  • no voinhan minä sinulkle sitä mailia lähettää jos haluut??

    Äänestä

mä kiinnostuin susta. oothan 02-alueelta? kerro kaupunki... jos osut lähelle, palaan tänne palstalle vielä ja annan mailiosotteeni..

Äänestä
  • olen 017 alueelta mutta voisitko silti antaa mailis?? nii voitas vaik joskus jutella jotai ja jos halut niin saat sit nähä mun kuvan??


    ihan miten vaan?? ;D

    Äänestä

mix te ny tollai ootte lopettaneet keskustelun??? ihmettelen vaan antakaa nyt tytölle jotai neuvoja ja mielipiteitä ite en sua mansikka pysty auttamaan mut sä oot just paras tollasenaan! =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mansikka88 ;D kirjoitti:

mitä mieltä te ootte sellasesta tytöstä joka on 16v 158/43/A85,hoikka,punaset hiukset, siniset silmät, huuli koru, ei polta, ei juo, ystävällinen, kuuntelee muita, ja haluais et joku rakastas ees vähän??


tämä tyttö toivoo:luotettavaa jätkä kaveria ulkonäöllä ei väliä, sen pitäs osata kuunnella, ja välittää, muita rajotuksia ei sit ei ookkaan??


onko tämä kaikki ihan mahdotonta??


no kirjotelkaapa vastauksia risuja/ruusuja??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu