P4 423 to 478 (adapteri ?

onkohan missään saatavilla
adapteria 423 pinniseen p4 prossuun,mikä muuntaa
sen 478 emoon sopivaksi?
2297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aikoinaanhan oli näitä adaptereita, joilla sai Socket370 prossun menemään Slot1 "korttiprossu" kantaan, mutta en ole kuullut että 423->478 kantaan olisi sopivia adaptereita. Ainut vaihtoehto olis varmaan ostaa vaan se 478 kantanen P4/Celeron.

Äänestä
  • joo ei oo enää saatavilla tein ljh:lle kyselyn eikä enää oo saatavilla ,täytyy yrittää löytää jostakin
    käytettynä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tristan kirjoitti:

onkohan missään saatavilla
adapteria 423 pinniseen p4 prossuun,mikä muuntaa
sen 478 emoon sopivaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu