*Thorne* *Mallumies*

Kuules nyt sinä mies, eikös me voitas kuitenkin jutella tuolla sätissä, mä sekoon kohta kun moni asia muistuttaa sinua päivittäin. Ole kiltti ja tule juttelemaan jos näet minut siellä. Tiedät mitä nikkejä käytän. Pyydänkö liian paljon? En mielestäni.
1427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuulee..ja et pyydä liikoja. Saavun paikalle kun tavoitan sinut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihreesilmä kirjoitti:

Kuules nyt sinä mies, eikös me voitas kuitenkin jutella tuolla sätissä, mä sekoon kohta kun moni asia muistuttaa sinua päivittäin. Ole kiltti ja tule juttelemaan jos näet minut siellä. Tiedät mitä nikkejä käytän. Pyydänkö liian paljon? En mielestäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu