eikö kukaa tunne mua mut mä haluaisin tuntee teijät kaikki mewwu on aika huumorin tajunen vulpix on aika lapsellinen ja umpreon ja espeon rakastuneita ja entä muut entei shree chiko ja kaikki muut?? vastatkaa
*_*
Dragonite
14912
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Voitko olla jättämättä tällasia turhia viestejä, josta ei ota mitään selkoa??
Toiseksi voitko käyttää välimerkkejä? Vaikka 10-vuotias oletkin, nii kai sentään pisteet vois laittaa!
Kolmanneks näiden sun viestien perusteella en edes haluais tutustua suhun, tule asiallisesti mukaan keskusteluun!
Just sun kaltaiset tyypit mua ottaa päähän; "eikö kukaan tunne mua?" ja sit pitää lähettää se niinku viiteen kertaan.
AAArg! Kiitos ja näkemiin
hyvä on en tee omia juttuja vaan joskus galluuppeja ok käykö voin osallistua keskusteluihin jos pidätte mut ajan tasalle ja anteeksi jos loukkasin ok moi!
http://www.saunalahti.fi/sakarit/kerro-lisaa/kiviakin.jpg
Yhdyn heti Vulpan kanssa.
Ei tänne tulla yhtäkkiä viisi viestiä lähettämään että: 'Mä haluun tuntee teidät kaikki! Haluun olla vakkari! Oppikaa mut tuntee teidät!'
Älä nyt noista mun tarinoista ota mitään tosia.. Vulppa on yks vanhimmista palstalaisista, Umbreon ja Espeon ovat kummatkin tyttöjä (hei haloo?!)!
Sama vika, ei paljoa kiinnosta tutustua suhun.
Ja eikö nuo kaikki samat 3 tekstiä (Galluppi, Haluun olla vakkari, Haluun olla vakkari) saman viestin alle? Kyllä se vaan kuullaan ilmankin!!
O.o? Haluun tuntee teidät! Waaaa!! Joo päivää minä olen Espeon ja näkemiin!!!!!!!!
Mie ja Umbba ollaa frenduja, mut ei mitää lesboja! -.-
Vullahko lapsellinen? Mistä lähtien? *mutisee*
Oi joi, nyt tää alkaa jo naurattaa! :D
Tää on jo vähän "Yksi kuuden ja kuusi yhden puolesta"-tyyliä.
*hekotus* tai siis *käkätys*
mä oon vähä alla päin mut mä en enää ees aijo puhua/keskustella teijän kaa ku en enää ole täällä et sillee moikka ja hyvästit *_*
...tulevaisuudessa jos tavataan, niin ne välimerkit, kiitos!
Heippa vaan! :D`
Nyt tulee nää ilkeyspuolet esille Vulla. *naur*
Ei se vaan jotenkin. Ärsyttävää nää tyypit, ketkä luulee tuntevansa meidät, vaikka todellisuus on toinen :)
ethän sä edes ton viestin perusteella tunne meitä, enkä mä sua, koska ei sua täällä palstalla oo näkyny...
ett soooooooriiiiiiiiiiii
Mä yritin olla ymmärtäväinen ja asiallinen, mut nyt mä en enää jaksa! Että what in the name of science!?!? (
*kuiskaa takaisin* Jooh ehkä ei kannata puhua liian kovaa, ettei kukaan saisi tietää meistä ;) *nauraa*
Meinasin tolla "Muskettisoturisanonnnalla" sitä että me aina ollaan puolustelemassa toisiamme :)
Henkeen ja vereen
Haa, nyt vasta mun pienet aivonrippeeni ymmärsi mitä sä tarkotit... :)