G@LLUB ;)

no tää G@LLUB on varmaa ollu tod.! monta kertaa mut kerrataan se vielä ;)

Eli siis kuka on paras auttaja joka osaa niiku parhaiten täl palstalla auttaa sims-pelissä?

mun on:

1.Sipsi!!
2.Jadekettu
3.?

en tiedä vielä 3 kun täällä on nii monta hyvää auttajaa ;)
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole järkevää laittaa auttajia paremuus järjestykseen. Täälä käy varmaan monia, jotka tietävät paljon asioita, mutta eivät kirjoittele tänne. Yksi syy voi olla tuo paremuus järjestys.
En ota tuohun ollenkaan kantaa.

Äänestä
  • En tiedä monettako kertaa kirjoitan tätä, mutta on maailman typerintä (anteeksi nyt vain) laittaa jotain ihme paremmuus järjestystä auttajiin. Hyyyyyyyvin monet saattavat tietää simsistä vielä rutkasti enemmänkin kuin nuo teidän "Jee! Parhaat auttajat!" Vaikka heilläkin sitä tietoa on. Älkää hyvät ihmiset alkako järjestää mitään parhaiden auttajien eliittiä ja sitten ei muiden apua kelpuuteta ollenkaan, ei, ei, pitäähän kaikkien saada niiden PARHAIDEN auttajien apua.
    Ei mitään listoja kiitos. Ihan kaikkien kannalta parasta.

    Äänestä

  • X'Nedra kirjoitti:

    En tiedä monettako kertaa kirjoitan tätä, mutta on maailman typerintä (anteeksi nyt vain) laittaa jotain ihme paremmuus järjestystä auttajiin. Hyyyyyyyvin monet saattavat tietää simsistä vielä rutkasti enemmänkin kuin nuo teidän "Jee! Parhaat auttajat!" Vaikka heilläkin sitä tietoa on. Älkää hyvät ihmiset alkako järjestää mitään parhaiden auttajien eliittiä ja sitten ei muiden apua kelpuuteta ollenkaan, ei, ei, pitäähän kaikkien saada niiden PARHAIDEN auttajien apua.
    Ei mitään listoja kiitos. Ihan kaikkien kannalta parasta.

    nii eli kaikki auttaa nii hyvi ku osaa! Vaikka sipsi ehkä tietää kaikenlaisata, ei sekään voi täällä olla koko ajan! Kaikki on auttaja listassa ykkösii! Autto sitte vaikka pari kertaa viikossa! Mut täähä on mun mielipide=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


simi kirjoitti:

no tää G@LLUB on varmaa ollu tod.! monta kertaa mut kerrataan se vielä ;)

Eli siis kuka on paras auttaja joka osaa niiku parhaiten täl palstalla auttaa sims-pelissä?

mun on:

1.Sipsi!!
2.Jadekettu
3.?

en tiedä vielä 3 kun täällä on nii monta hyvää auttajaa ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu