Hahaa....

Haistakaa kakka peeloXiittarit. Nyt ei o koodeja enää..
(Poislukien ne joilla on XP nVidia yhdistelmä)..

Jes.. Saa rauhassa teurastaa nOObeja... YES YES!!

Päivän PARAS uutinen...
3220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

cheating dethista tulee jatkuvasti päivityksiä.
ikävä kyllä näistä "vittu mä oon pr0 pelaan ku mul on wh ja aim"

Äänestä

sellanen, et pelaakko ite paljo publilla?

Äänestä

koko ajan ne sitä cd:tä päivittää mut ei se niitä xiittareit pysäytä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


C-D Uusin päivitys kirjoitti:

Haistakaa kakka peeloXiittarit. Nyt ei o koodeja enää..
(Poislukien ne joilla on XP nVidia yhdistelmä)..

Jes.. Saa rauhassa teurastaa nOObeja... YES YES!!

Päivän PARAS uutinen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu