Toimiko office 97 xp:ssä

eli myyjä väitti että windows xp:ssä vanha office 97 paketti ei toimi onko näin.

onko keneläkään kokemusta??
3558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvin toimii, ei mitään ongelmia.

Äänestä

Toimii ainakin XP Home Editionin kanssa.

Jostain kumman syystä ei toimi W2K:n kanssa kuin jonkin aikaa jonka jälkeen täytyy asentaa aina uudelleen.

Äänestä
  • ainakin muutaman kuukauden jonka ehdin sitä käyttää.
    Pari viikkoa sitten vaihdoin SOT offiseen koska siinä on pienessä tilassa (639Mb) kaikki tarvitsemani Ms-officea vastaavat ohjelmat.Eikä maksa mitään!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xp. kirjoitti:

eli myyjä väitti että windows xp:ssä vanha office 97 paketti ei toimi onko näin.

onko keneläkään kokemusta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu