MITÄ MIELTÄ OLETTE TEKNOPUKEUTUMISESTA/KULTTUURISTA?
!tekno!
6
624
Vastaukset
- tinu
Pää siinä hajoaa..En oo ikinä välittänyt,enkä ikinä tule välittämäänkään siitä musiikkityylistä..Mieluiten elän sit vaikka kokonaan ilman musiikkia kun kuuntelisin teknoa..
- male24
pukeutumisesta en tiedä, mutta musiikki on jees...
- Petter
ei voita kunnon raveja... ja siitä pukeutumisesta en nyt oikein perusta... tekno ja biletys niitä kahta ei voi erottaa :)
- DAVE FROM SHEFFIELD
TECHNO!
- Kyllä
Yhdyn edeellistä edelliseen! HC ja Kiksu vaatteista en itse pidä. Mutta kaikkea kivaa uv-ssa hohtavaa kamaa saa olla tai siis kyllä hc kamat ja kiksu kamat saa olla mutta ite en piitäis. Trance ja muu konemusiikki on parasta musiikkia suoraan sanottuna.
- Anonyymi
Täyttä p###aa!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741